ساخت ربات تلگرام

یکی از جذابیت های اپلیکیشن محبوب تلگرام امکان افزودن و طراحی ربات برای استفاده در تلگرام است. شما می توانید طبق آموزشی که بر روی سایت قرار داده شده است برای خود یک ربات درست کنید. اما این پایان کار ساخت یک ربات نیست بلکه شما بایستی برای استفاده از این ربات موارد زیر را دارا باشید.

موارد مورد نیاز برای ساخت ربات تلگرام:

۱٫ داشتن دانش برنامه نویسی تحت وب
۲٫ داشتن سرور قدرتمند برای اجرای موتور هوشمند ربات

از آن جا که همه ی کاربرانی که از نرم افزار تلگرام استفاده می کنند، دارای دانش برنامه نویسی و یا بودجه کافی برای تهیه سرور جهت اجرای ربات خود نیستند و همینطور طراحی یک موتور اختصاصی برای ربات کار هزینه بر و زمانبری نیز هست. ما پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم.

ما برای رفاه حال کاربران عزیز و سهولت و سرعت در طراحی و اجرا و نگهداری ربات های تلگرام می توانیم طراحی ربات را به صورت اختصاصی و به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.

اهمیت استفاده از ربات های تلگرام زمانی مشخص می شود که می توان از آن به عنوان منبع درآمدزایی استفاده کرد. یک ربات تلگرام را می توان به منظور تبلیغ در گروه های مختلف، یافتن لیست افراد و یا سرویس دهی برای سفارش و یا خرید و یا هدیه ای کوچک برای روز تولد طراحی کرد. پس به جرات می توان گفت که هزینه بابت طراحی یک ربات خوب دقیقا مساوی است با یک سرمایه گذاری مطمئن آن هم در مکانی که در دنیا بیشترین بازدید کننده را از کشور عزیزمان ایران دارد!
از آن جایی استفاده از ربات سازهای آنلاین روشی مطمئن برای نگهداری اطلاعات و تضمین در دسترس بودن همیشگی سرویس نیست و با قطع شدن سرویس مربوطه ربات شما نیز به همراه تمامی مخاطبان خود فراموش خواهد شد، طراحی اختصاصی و نگهداری ربات روی سرور تحت مالکیت شما روش مطمئن تری برای داشتن یک ربات امن و قابل اطمینان است که تمامی اطلاعات مهم آن مثل اطلاعات کاربران یا همان دنبال کنندگان( Follower ) های ربات شما تمام در اختیار خودتان است و به راحتی می توانید به آن ها دسترسی داشته و حتی نسخه پشتیبان بگیرید. برای کسب اطلاعات در این باره که چرا سرویس هایی که ربات ها را میزبانی می کنند قابل اطمینان نیستند روی این مطلب کلیک کنید.

ما یک ربات اختصاصی با امکانات ثابت زیر را در اختیار شما قرار می دهیم:

  • امکان ایجاد دکمه های تو در تو تا عمق بی نهایت و بدون محدودیت
  • قابلیت پاسخگویی خودکار به دستورات و دکمه های تنظیم شده(قابلیت بی نهایت افزودن دستور و دکمه)
  • قابلیت مدیریت دستورات و دکمه های تنظیم شده روی ربات(شامل افزودن،ویرایش و حذف)
  • قابلیت خبرنامه و عضو شدن کاربران در اولین تعامل و مشاهده ی آمار و لیست کاربران(بی نهایت کاربر)
  • قابلیت عضو شدن در گروه(غیرخودکار) و مشاهده ی آمار و نام گروه هایی که ربات در آن ها عضو هست(بی نهایت گروه)
  • قابلیت ارسال پیام انبوه به کاربران و گروه ها در ربات(۱۲۰۰ پیام(قابل افزایش) در ساعت بدون بلاک سرور)
  • قابلیت لاگ کردن تاریخچه تمامی پیام های ربات
  • قابلیت سیستم ارتباط با ما به صورت اتصال به چند اکانت
  • قابلیت بی نهایت خزنده ی RSS و ارسال آخرین اخبار وبسایت موردنظر شما با زدن دستورات و دکمه ها به کاربران(RSS قابل تنظیم)
  • قابلیت خزنده ی نرخ ارز،طلا،سکه و بورس(اشانتیون)

شما در این ربات امکان تعریف بی نهایت RSS و بی نهایت دکمه دارید که می توانید به این دکمه ها عکس، فایل و یا RSS خاصی را پیوست کنید.

لازم به ذکر است تمامی مدیریت ربات از طریق نرم افزار پیام رسان تلگرام و به سادگی ارسال دستورات خاص مدیریتی به ربات انجام می شود به گونه ای که دستورات مدیریتی روی اکانت مدیر ربات قفل شده و این فرمان های مدیریتی فقط تحت کنترل مدیر ربات خواهند بود.

نمونه این ربات جهت مشاهده برخی از امکانات: ربات خاص

شما می توانید این ربات را در حال حاضر از طریق ارسال پیام به این آی دی در تلگرام سفارش دهید.

موفق و پیروز باشید.