معرفی نرم افزارهای مربوط به محافظت از موبایل در برابر هکرها

معرفی نرم افزارهای مربوط به محافظت از موبایل در برابر هکرهاReviewed by مهندس آی تی on Feb 28Rating:

277780به گفته پایگاه اینترنتی تخصصی  techcrunch خبر خوب برای کاربران موبایل این است . که فناوری های لازم  برای حفاظت از ارتباطات  متنی  موجود است. نرم افزارهایی وجود دارند که می توانند این ارتباطات را رمزگذاری کنند.

نرم افزارهای iMessage,Face Time برای دیوایس های  اپل امنیت دارند. امنیت درونی و  معیارهای امنیتی این نرم افزارها در  icloud در نظر گرفته شده است.

untitled

کاربران اندروید هم می توانند  برای پیام رسانی امن از نرم افزار واتس اپ استفاده کنند. نرم افزار واتس اپ برای دیوایس های اندرویدی تا نود درصد امن است. اما برای اپل امنیت ندارد. اپلیکیشن دیگری که می تواند برای اندرویدی ها امنیت بیاورد . اپلیکیشن  سیگنال ( signal) هست . که متن باز می باشد. و ارتباطات متنی و تصویری نسبتا در آن امن هست.

این اپلیکیشن که لقب متن امن برای اندروید رادارد . رایگان است. و بیشترین امنیت را برای کاربر می آورد. اگر از سیگنال به همراه اپلیکیشن دیگری به نام  Red phone استفاده شود. تماس های برقرارشده توسط تلفن هوشمند رمزگذاری می شود.البته این امکان است. که یک هکر قوی موبایل شما را مورد حمله قرار دهد. بنابراین این نرم افزارها نمی توانند به طور صد در صد امنیت موبایل شما را تضمین کنند.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *