معرفی وب سایت (هفته اول)

معرفی وب سایت (هفته اول)Reviewed by مهندس آی تی on Feb 23Rating:

در این بخش از اخبار مهندس آی تی، به معرفی وب سایت های نه چندان مطرح دنیا اما کاربردی و جالب می پردازیم. این کار بصورت هفته ای انجام خواهد شد و سعی خواهد شد وب سایت های بروز دنیا را برای شما معرفی کنیم. در ضمن از شما تقاضا می شود که در صورت آشنایی با وب سایتی آن را با ما به اشتراک بزارید.

 

اسم فامیل

03

در یک کلام . همون بازی قدیمی D:

حتی می توانید از بازی دیگر این گروه به اسم جرئت و حقیقت هم استفاده کنید .

 

 

واژه یاب

یک ابزار کاملا رایگان برای یافتن معانی و توضیحات کلمات و اصطلاحات . همچنین مدیران وب سایت ها نیز میتوانند از وب سایت کاملا و بدون محدودیت در سایت خود استفاده کنند

04

 

مکان های ترسناک

اطلاعت مکان های ترسناک و اسرار آمیز همیشه مورد استقبال مردم دنیا قرار گرفته است . در این وب سایت شما میتوانید محل آنها و اطلاعتی پیرامون آنها بدست آورید .

05

 

 

QuotesCover

آیا شما هم علاقه دارید تا مانند بسیاری از پیج های شبکه های اجتماعی عکس های متنوع با متن های مختلف داشته باشید و ان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید .

این وب سایت با در اختیار داشتن هزاران عکس و قابلیت ویرایش به شما کمک می کند تا تصویری زیبا با متن مورد علاقه خود درست کنید و از آنها لذت ببرید .

06

 

charlie

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که اهمیت بسیار زیادی برای جلسات خود با دیگران در موضوعات مختلف دارید  وسعی می کنید بروز باشید . این وب سایت به شما منابع مختلف را در اختیار شما قرار می دهد

تا با دست پر در جلسات حاضر شوید . همچنین این وب سایت در رابطه با اشخاص نیز اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار می دهد .

08

امیدوارم که از این وب سایت ها راضی و خوشنود باشید.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *