جستجوی موبایل دوست گوگل

سایت های موبایل پسند، در رتبه اول جستجوی موبایلی گوگل

سایت های موبایل پسند، در رتبه اول جستجوی موبایلی گوگلReviewed by محمد مخلوقی on Feb 27Rating:

گوگل سایت­ های موبایل پسند بیشتری را در صفحه نتایج جستجوهای انجام شده توسط دستگاه های موبایل نشان خواهد داد.

گوگل بر این باور است که کاربران وقتی که با تبلت یا تلفن همراه خود جستجو می کنند می خواهند سایت­ های موبایل پسند بیشتری را در نتایج جستجو مشاهده کنند!

به همین دلیل از ۲۱ آپریل ۲۰۱۵ گوگل با فرض این که شما از یک دستگاه موبایل(تلفن یا تبلت) استفاده می کنید در صفحه نتایج خود سایت هایی را که رتبه ی بالاتری در بین سایت­ های موبایلی داشته اند را به نمایش در خواهد آورد. الگوریتم به روز شده­ ی گوگل حتی اطلاعاتی را که از اپلیکیشن­های جانبی که برای رتبه­ دهی به سایت­ های مشاهده شده بر روی دستگاه شما نصب می شوند به دست می آید را نیز مورد تحلیل قرار می دهد(البته این عمل نیاز به لاگین در اکانت گوگل شما خواهد داشت).

این کمپانی همیشه امتیازهای مثبتی را برای وبسایت­ هایی که برای دستگاه­ های موبایلی و کامپیوترهای جدید بهینه سازی شده اند در نظر گرفته است و همچنین در سال اخیر کار پیدا کردن سایت های متناسب با موبایل را آسان تر کرده است بنابراین این تغییرات آنقدر هم غافلگیر کننده نیست. اگر شما صاحب وبسایتی هستید و می خواهید بدانید که گوگل آن را به عنوان یک سایت موبایل دوست می شناسد یا نه، می توانید از ابزار تست موبایل دوست این کمپانی استفاده کنید. این را هم بایستی متذکر شد که نمی توان خیلی اطمینان داشت به خصوص آن­ هم در زمانی که کمپانی بر این باور است که این تغییر به وجود آمده ضربه­ ی مهلکی بر روی نتایج جستجوی گوگل خواهد داشت.

جستجوی موبایل دوست گوگل

جستجوی موبایل دوست گوگل

2 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *