وبگاه اینستاگرام تغییر جالبی کرد!

وبگاه اینستاگرام تغییر جالبی کرد!Reviewed by مهندس آی تی on Jun 10Rating:

از اولین باری که سایت اینستاگرام معرفی شده است همواره در حال تغییر و تحول بوده است ولی آخرین آپدیت برای این وبسایت به کلی ظاهر آن را دستخوش تغییر کرده و طراحی آن را مینیمال‌تر کرده است و فضای خالی زیادی در قالب دیده می‌شود و هم اکنون امکان مشاهده تصاویر بزرگ با سایز اصلی وجود دارد.

در طراحی جدید نوشته‌ها به رنگ خاکستری درآمده‌اند و نوارهای آبی جانشین رنگ سفید در تمام قالب شده است. در نوار بالایی نیز تنها لوگوی اینستاگرام و نام کاربری شما به همراه دکمه خروج قرار دارد.

هم اکنون عکس‌ها دارای سایز اصلی خود هستند که همان قطع ۶۴۰*۶۴۰ به همراه اندکی فاصله در بین آن‌هاست. شما می‌توانید با کلیک بر روی یک عکس افرادی که تگ شده‌اند را مشاهده کنید یا با دو بار کلیک کردن تصویر مورد نظر را لایک کنید .

مهم ترین تغییرات در بخش پروفایل کاربری رخ داده است و رابط آن بسیار تمیز و یکپارچه شده است و همچنین می‌توان با قرار دادن نشانگر بر روی یک عکس از تعداد لایک‌ها و کامنت‌های آن عکس مطلع شوید.تغییر جالب اینستاگرام

طراحی سایت بسیار جذاب‌تر شده و از کمپانی انتظار می‌رود تا به بخش‌های دیگری همچون افزایش اندازه تصاویر توجه کند  زیرا در این روزها اندازه ۶۴۰*۶۴۰ کافی به نظر نمی‌رسد. به هر حال تجربه اینستاگرام در سایتش نیز جذاب‌تر از گذشته شده است.

آی‌تی رسان

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *