Asphalt 8

۲۵ بازی HD برتر برای Android و iOS + قسمت دوم

۲۵ بازی HD برتر برای Android و iOS + قسمت دومReviewed by محمد مخلوقی on May 28Rating:

۶٫ Modern Combat 5: Blackout
ساخت Gameloft

دنیا در آستانه سقوط قرار گرفته است و این اکنون وظیفه شماست که مسئول این اغتشاشات را بیابید. سپاه خود را با استفاده از سربازانی که در دست دارید بسازید یا با سایر افرادی که در سراسر دنیا در حال بازی کردن هستند یا دعوت از دوستانتان یک تیم تشکیل دهید و با سربازان دیگر در یک جنگ تیمی بجنگید.
دانلود: iOS | Android

 

Modern Combat

Modern Combat

۷٫ Anomaly
ساخت Chillingo and 11 bit Studios

زمین به وسیله ی بیگانگان مورد تاخت و تاز قرار گرفته است اما انسان‌ها هنوز تسلیم نشده‌اند. Anomaly 2 یک بازی در آینده است که در آن انسان‌ها برای پیروزی و امنیت متحد می‌شوند. کسانی که تصمیم دارند یک روز دیگر هم زندگی کنند باید به دنبال تدارکات مورد نیاز و غذا بگردند اما توسط آدم فضایی‌ها مورد حمله قرار نگیرند.
دانلود: (iOS ($4.99) | Android ($4.99

 

Anomaly

Anomaly

۸٫ Deer hunter
ساخت Glu Games
شکارچی آهو همانطور که از نامش برمی‌آید یک بازی سبک شوتر اول شخص است. با این حال فقط آهوها را هدف قرار نمی‌دهد. این بازی حدود  ۱۰۰ حیوان جانور مختلف دارد، از مخلوقات کوچک گرفته تا شکارچیان قهاری چون گرگ‌ها، خرس‌ها و … .
دانلود: iOS | Android

 

Deer Hunter

Deer Hunter

۹٫ Dead Space
ساخت Electronic Arts

به عمق فضا قدم بگذارید و حس ترس و وحشت را تجربه کنید. سعی کنید با دفع Necromorph ها و اجساد زنده بمانید. آن‌ها با یک ویروس بیگانه آلوده شده‌اند ویروسی که آن‌ها را تبدیل به زامبی هایی در فضا تبدیل کرده است.
دانلود: (iOS ($4.99) | Android ($6.99

 

Dead Space

Dead Space

۱۰٫ Asphalt 8: Airborne
ساخت Gameloft

درحالی‌که از ماشین‌هایی با برند برتر استفاده می‌کنید با ماشین‌های دیگر مسابقه دهید و زور بگویید درحالی‌که بر روی جاده و یا هوا در حال رانندگی هستید. بشکه‌ها را به حرکت در بیاورید، از روی سطوح شیب‌دار پرواز کنید و ماشین‌های دیگر را خراب کنید تا به خط پایان برسید.

دانلود: iOS | Android

Asphalt 8

Asphalt 8

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *