۳ نرم افزار برای تبدیل ویدئو به ویدئوی استاندارد اندروید

3 نرم افزار برای تبدیل ویدئو به ویدئوی استاندارد اندرویدReviewed by مهندس حسین فاطمی on Jul 4Rating:

در زیر سه تا از بهترین نرم افزارهای تبدیل فرمت ویدئو به فایل هایی که فرمت آن ها از سوی اندروید پشتیبانی می شود را معرفی می کنیم. دو نرم افزار نخست برای اندروید است و به گوگل پلی پیوند داده شده اند و نرم افزار آخر مناسب برای ویندوز است که شما می توانید در رایانه خود از آن استفاده کنید و ویدئو ها را برای اندروید خود آماده نمایید.

۱: Total Media Converter Ultimate

این اپ تبدیل کننده شگفت انگیز به شما کمک می کنه که ویدئوهای مختلف، DVD، فیلم های بلوری و ویدئوهای آنلاین را به هر فرمتی که توسط گوشی ها و تبلت های اندروید پشتیبانی می شود تبدیل می کند فرمت هایی همچون MP4 ،MKV و ۳GP که به آسانی شما می‌توانید آن ها را در وسیله‌های اندرویدی همچون Samsung Galaxy S4, S3, Note 2, tab 2, Note 8, htc one و … اجرا نمایید.

اپلیکیشن Total Media Converter Ultimate تمامی قابلیت های یک مبدل فرمت ویدئو را دارد و به آسانی می توانید از آن استفاده کنید. در دید من، این بهترین نرم افزار اندرویدی تبدیل فیلم است.

۲: Video Converter Android

این اپلیکیشن برای اولین بار در ۱۷ دسامبر ۲۰۱۱ ساخته شد و اکنون در گوگل پلی بیش از چند میلیون بار دانلود شده است.

این نرم افزار می تواند بیشتر فرمت های ویدئویی را به ویدئو های mpeg4 و h264  که شامل asf, avi, divx, flv, m2v, m4v, mjpeg, mkv, mov, mpg, ogg, ogv, rm, rmvb, webm, wmv, dv4 و…  می شود تبدیل کند. ولی متاسفانه در این نرم افزار قابلیت تبدیل DVD و بلوری به دیگر فرمت ها وجود ندارد.

۳: Free Video to Android Converter

FreeVideotoAndroidConverter_big

این نرم افزار مخصوص دسکتاپ Free Video to Android Converter از سوی DVDVideoSoft می تواند فایل های ویدئو را به فرمت MP4 که سازگار با گوشی اندرویدی شماست تبدیل کند. شما می توانید ویدئوها را در کیفیت بالا و استاندارد در گوشی یا تبلت تان ذخیره کنید.
فرمت های ورودی: *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts.

این برنامه بیشتر گوشی ها و دستگاه های اندرویدی را پشیبانی می کند.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *