۵ برنامه رایگان برای تبدیل واحد در آیفون و آیپد

5 برنامه رایگان برای تبدیل واحد در آیفون و آیپدReviewed by مهندس امیرحسین خالقی on Jul 7Rating:

میدانید که تبدیل واحد کار بسیار مشکلی است. با پیشرفت تکنولوژی شما میتوانید یک ابزار قدرتمند در آیفون خود نصب کرده و صدها واحد را به هم تبدیل کنید. در ادامه ۵ تا از بهترین برنامه های تبدیل واحد در آیفون و آیپد را به شما معرفی میکنیم:
Units – Free Unit Converter

همانطور که از نام آن پیداست، این یک برنامه رایگان برای تبدیل واحد است. بیش از ۸۰۰ نوع واحد را انتخاب کنید.نرخ ارز را هر روز به صورت آنلاین مشاهده کنید. برنامه همچنین به شما اجازه پنهان کردن انواع واحدی که شما لازم ندارید را میدهد ، به طوری که برنامه یک مرجع سریع و تمیز برای تبدیل واحد می شود.

Convert!!!

این برنامه تبدیل واحد در سرعت، حجم، قدرت، داده ها و خیلی بیشتر را به شما میدهد. برای برنامه های کاربردی دنیای واقعی طراحی شده است، که به همین دلیل دارای شامل ماشین حساب برای هر دوگروه میباشد. برنامه استفاده از یک رابط ورودی-خروجی ساده و رایگان است و میتوانید از app store  دانلود کنید.

Converter Plus 

با استفاده از این مبدل واحد، شما می توانید هر چیزی را از نرخ وام مسکن خود تا مصرف سوخت خود محاسبه کند. به علاوه به کاربر اجازه می دهد برای خود ماشین حساب اضافه کند. این برنامه یکی از همه کاره ترین برنامه های رایگان موجود در فروشگاه iTunes میباشد. برنامه همچنین از واحد ترکیب، مانند پوند و اونس و یا پا و اینچ پشتیبانی میکند.

Convert Everything FREE 

این برنامه رایگان تبدیل بیش از ۸۰ واحد، بیش از ۱۵۰ واحد پول  و همچنین بیش از ۵۰ زبان ترجمه از طریق google translate را دارا میباشد. رابط آن skinnable است، یعنی شما میتوانید برنامه را آن طور که میخواهید تغییرات دهید.

Cute Free Calculator – Tip, Tax, Convert Units 

این برنامه ساده و رایگان به شما اجازه می دهد محاسبه مالیات و تبدیل واحد های استاندارد به صورت آسان و با استفاده از یک رابط را انجام دهید. طراحی زیبا و استفاده از ماشین حساب از قابلیت های این نرم افزار به حساب می آید. همچنین دارای برخی از تبدیل واحد ها شامل ارز، طول، مساحت و درجه حرارت میباشد.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *