تغییر خودکار لاک اسکرین دسکتاپ به تصاویر روزانه بینگ

تغییر خودکار لاک اسکرین دسکتاپ به تصاویر روزانه بینگReviewed by مهندس حسین فاطمی on Aug 25Rating: 4.5تغییر خودکار لاک اسکرین دسکتاپ به تصاویر روزانه بینگبا تصاویر روزانه بینگ آشنا هستید؟ اگر ویندوزفونی باشید با این قابلیت بسیار زیبای سرویس مایکروسافت قطعاً آشنا هستید. که روزانه به صورت متغیر در bing.com نمایش

با تصاویر روزانه بینگ آشنا هستید؟ اگر ویندوزفونی باشید با این قابلیت بسیار زیبای سرویس مایکروسافت قطعاً آشنا هستید. در گوشی های ویندوزفونی اگر در بخش لاک اسکرین، بینگ را انتخاب نمایید بهترین عکس ها که روزانه به صورت متغیر در bing.com نمایش داده می شود را می توانید در صفحه قفل خود مشاهده کنید که نمایی زیبا به ویندوزفون شما می بخشد.

حال این قابلیت را می توانید در ویندوز ۱۰ دسکتاپ هم داشته باشید که در لپ تاپ یا کامپیوتر خانگی خود تصویری زیبا به صورت روزانه برای تان به نمایش در بیاید. پیش از آموزش باید یادآور شوم که بیشتر تصاویر روزانه بینگ مربوط به طبیعت است و به هیچ وجه عکسی نامناسب در میان شان نبوده است و نخواهد بود.

به Start بروید و در جستجو Store را جستجو کنید و بازش کنید.

در جستجوی Microsoft Store به دنبال اپلیکیشن Amazing lock screen بگردید.

search_amazing_lock_screen

 

پس از کلیک در جستجو بر روی Free در صفحه مربوط به اپ کلیک کنید تا این نرم افزار کم حجم دانلود و نصب شود.

install_amazing_lock_screen

 

 

پس از دانلود بر روی Open کلیک کنید تا باز شود.  open_amazing_lock_screen

 

پس از باز شدن، (اگر به اینترنت وصل باشید) در آغاز سوالی از شما می پرسد مبنی بر این که مایل هستید این عکس به لاک اسکرین شما تنظیم شود؟ که شما می توانید با کلیک بر روی Yes آن را برگزینید.

 

 

 

 

 

click_yes_amazing_lock_screen

 

سپس از بالای اپ در سمت چت منوی همبرگری بر روی Settings کلیک کنید تا منوی تنظیمات اپ باز شود.

menu_amazing_lock_screen

از بخش تنظیمات باز هم Settings را انتخاب کنید.

settings_amazing_lock_screen

اگر می خواهید عکس جدید به طور خودکار لاک اسکرین بشود که نیازی به تغییر تنظیمات نیست و باید همچون تصویر زیر باشد (به صورت پیش فرض پیشنهاد می شود) ولی اگر می خواهید هر دفعه خودتان باز کنید و انتخاب کنید باید گزینه اول و دوم را خاموش کنید و اگر رزولوشن بالایی از تصویر نمی خواهید گزینه سوم را خاموش کنید.

settings2_amazing_lock_screen

 

برای این که این چک کردن و به روزرسانی خودکار هر روز انجام شود باید در بخش پایین در بخش Update Frequency in minutes عدد آن را بر ۷۲۰ دقیقه (برابر با ۲۴ ساعت) تنظیم نمایید.

به وسیله این تنظیمات لاک اسکرین (صفحه قفل) زیبایی خواهید داشت 🙂

settings3_amazing_lock_screenنظر شما درباره سرویس عکس روزانه بینگ (Bing daily photos) چیست؟

1 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *