اینستارادیو چیست؟

اینستارادیو چیست؟Reviewed by مهندس امیرحسین خالقی on Oct 11Rating: 5.0اینستارادیوپس از انتشار اپلیکیشن موفق اینستاگرام، که شما میتوانستید با انتشار عکس ها و ویدئوهای خود دوستانتان را در لحظات خود شریک کنید، این بار اپلیکیشن جدیدی با نام اینستارادیو به شما این امکان را می دهد که علاوه بر تصویر صدای خود را نیز به اشتراک بگذارید. همانطور که از اسمش پیداست شاهد محیطی با همان رنگ و لعاب اینستاگرام هستیم؛ همانند دیگر شبکه های اجتماعی شما میتوانید دیگران را دنبال کنید و عده ای نیز شما را دنبال خواهند کرد.

پس از انتشار اپلیکیشن موفق اینستاگرام، که شما میتوانستید با انتشار عکس ها و ویدئوهای خود دوستانتان را در لحظات خود شریک کنید، این بار اپلیکیشن جدیدی با نام اینستارادیو به شما این امکان را می دهد که علاوه بر تصویر صدای خود را نیز به اشتراک بگذارید. همانطور که از اسمش پیداست شاهد محیطی با همان رنگ و لعاب اینستاگرام هستیم؛ همانند دیگر شبکه های اجتماعی شما میتوانید دیگران را دنبال کنید و عده ای نیز شما را دنبال خواهند کرد.

اینستارادیو به سادگی به شما این اجازه را میدهد با فشردن broadcast گوشی خود را به یک ایستگاه رادیویی تبدیل کرده و صدای خود را به گوش جهانیان برسانید.
در اینستا رادیو می توان یک عکس به صدا نیز ضمیمه کرد؛و امکان دیگری که شاید برای توئیتری ها جذابتر باشد ۱۴۰ کارکتری هست که شما میتوانید برای هر broadcast تان بنویسید. همچنین می توان برای ثبت نام از حساب کاربری فیسبوک و توئیتر استفاده کرد که به شما این امکان را می دهد که دوستانتان را راحت تر پیدا کنید و صدای خود را روی این شبکه های اجتماعی نیز به اشتراک بگذارید.

در نسخه های اولیه این اپلیکیشن باگهای زیادی دیده می شد که instaradio با ارائه آپدیت هایی تا حدودی این باگ ها را برطرف ساخته است؛ به نظر می رسد با گذشت زمان اینستا رادیو بتواند جایگاه خوبی در این عرصه پیدا کند.

در سالهای اخیر با ارائه پادکست های خلاقانه از سوی کاربران محیطهای مشابه، همچون soundcloud، جان تازه ای در کالبد رسانه صوتی و رادیو دمیده شد.

پس اگر فکر میکنید حرفی برای گفتن و یا صدای جذابی دارید که باید به گوش دیگران برسانید بی شک اینستارادیو گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.دست به کار شوید و با خلاقیت خود broadcast ی بسازید و با صدای گرمتان حرفتان،احساستان و آنچه در اطرافتان میگذرد را از دریچه گوشی خود به گوش جهانیان برسانید.

5953259336128792132

اخبار اپل و ios و همچنین ترفندهای جدید را میتوانید در کانال تلگرام اپل دنبال کنید. با ما همراه باشید

https://telegram.me/applekhor

 

3 پاسخ
 1. mofidi_jaat
  mofidi_jaat says:

  @Mofidi_jaat

  با کانال مفیدی جات همراه باشید هرروز مطالب و برنامه هایی مفید و بدرد بخور ک هیچجا پیدا نمیشه واستون میذاره

  telegram.me/mofidi_jaat

  پاسخ دادن

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *