مایکروسافت در حال آزمایش کیبورد اختصاصی خود با عنوان Word Flow برای آیفونی ها است

مایکروسافت در حال آزمایش کیبورد اختصاصی خود با عنوان Word Flow برای آیفونی ها استReviewed by مهندس امیرحسین خالقی on Jan 29Rating: 5.0مایکروسافت در حال آزمایش کیبورد اختصاصی خود با عنوان Word Flow برای آیفونی ها استمایکروسافت در حال آزمایش کیبورد اختصاصی خود با عنوان Word Flow برای آیفونی ها است

بر اساس خبرهای متعدد منتشر شده، مایکروسافت در حال آزمایش کیبورد اختصاصی خود با عنوان Word Flow برای آیفونی ها است،

گفته می شود که کیبورد آینده ی مایکروسافت دارای یک مد جدید تایپ با یک دست خواهد بود، طراحی نیم دایره‌ای دارد منتشر شد، که به آن نام کیبورد Arc  (قوسی شکل) نسبت دادند. این ویژگی جدید که مدتها پیش مایکروسافت فکر طراحی آن را در سر داشت حال در IOS قرار است به مرحله ی عملیاتی برسد. هر چه از روز انتشار آن شایعه دور می‌شویم، و خبری از عرضه آن کیبورد نشده است، مطمئناً مسئله کنار گذاشته شدن این پروژه توسط مایکروسافت و یا دروغ بودن آن شایعه به ذهن خطور می‌کند.

ioswordflow-24.0

طبق گزارش جدید، یکی از ویژگی‌های اصلی Word Flow قابلیت تایپ با یک دست خواهد بود، یک برنامه شبیه به Swiftkey که در حال حاضر در مرحله تست نسخه بتا قرار دارد و انتظار می‌رود به زودی برای اندروید نیز منتشر گردد. اساس طراحی پشت این ایده نسبتا ساده است. طرحی نیم دایره‌ای، که برای تایپ با انگشت شست مناسب است. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌نمایید حروف در سه ردیف همانند کمان قرار گرفته‌اند.

توجه داشته باشید که تصویر یک فرد راست دست را نشان می‌دهد، اما دست چپ‌ها را نیز مایکروسافت فراموش نکرده است و در تنظیمات گزینه‌ای را برای تغییر حالت قرار داده است.

در این طرح مشکل تایپ با یک دست در تلفن‎‌های هوشمند با صفحه نمایش‌های بزرگ حل می‌شود.

اخبار اپل و ios و همچنین ترفندهای جدید را میتوانید در کانال تلگرام اپل دنبال کنید. با ما همراه باشید

https://telegram.me/applekhor

2 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *