مخفی کردن وایرلس

بالا بردن امنیت وای فای با مخفی کردن آن

بالا بردن امنیت وای فای با مخفی کردن آنReviewed by مهندس حسین فاطمی on Apr 13Rating: 5.0مخفی کردن وای فایپیش تر در مطلبی تحت عنوان بالا بردن امنیت وای فای با قفل کردن مک آدرس روشی برای بالابردن امنیت وای فای مطرح شد ولی اگر روشی آسان تر و مطمئن تر برای بالا بردن امنیت وای فای می خواهید با ما همراه باشید.

پیش تر در مطلبی تحت عنوان بالا بردن امنیت وای فای با قفل کردن مک آدرس روشی برای بالابردن امنیت وای فای مطرح شد ولی اگر روشی آسان تر و مطمئن تر برای بالا بردن امنیت وای فای می خواهید با ما همراه باشید.

برای نمونه مودم  Dlink در زیر آموزش داده می شود و با این که اختلافات در میان مودم ها جزئی است اگر خواستید در نظرها مطرح نمایید تا مودم های دیگر را هم آموزش دهیم.

همچون تصویر زیر نخست مرورگر خود را باز کنید و آی پی مودم را وارد کنید (برای مودم های DLink آی پی ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۱ آی پی پیش فرض است.)مخفی کردن وایرلس

 

 

اگر رمز عبور صفحه ورود به مودم را تغییر نداده اید نام کاربری و رمز عبور پیش فرض admin می باشد آن را وارد کنید تا وارد صفحه مدیریت مودم شوید.

در فهرست سمت چپ همچون عکس زیر بر از منوی Wireless بر زیرمنوی Wireless Basic کلیک کنید تا به بخش تنظیمات ابتدایی وایرلس بروید.

مخفی کردن وایرلس

همچون عکس زیر منوی دایره ای Invisible را انتخاب کنید و سپس apply کنید.

مخفی کردن وایرلس

اکنون وایرلس شما مخفی است و اگر به گوشی های اندرویدی و آیفون و ویندوز متصل است هیچ مشکلی پیش نمی آید ولی برای گوشی های جدید باید به صورت سفارشی نام وایرلس و همچنین پسورد را در گوشی وارد کنید تا به آن وصل شود.

سوالی دارید؟ مشکلی برای تان پیش آمده است؟ در نظرات مطرح کنید.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *